0312 543 21 19 0312 543 22 19

Biz Kimiz

tarihçe

NTECH Sondaj Teknolojileri’nin temelleri 2017 yılında, Ankara’da atılmıştır.Kurulduğu günden bu yana, sondaj ekipmanları üreticileri ve servis sağlayıcıları ile son kullanıcıları, hiçbir koşul altında kalite anlayışından ödün vermeksizin buluşturmaktadır. NTECH, dünya çapında revaçta olan birçok firmanın Türkiye temsilciliğini üstlenerek, piyasada kısa süre içerisinde kendine sağlam bir yer edinmiş ve partner firmalarının su götürmez ürün-hizmet kalitesi ile ekibinin icrai becerilerini harmanlayarak başarısını kanıtlamıştır. 2020 yılı itibarıyla, kendi alanlarında en çok rağbet gören uluslararası firmalar ile imzaladığı 22 aktif temsilcilik anlaşması bulunmaktadır

hakkımızda

NTECH ekibi bünyesinde, dünyaca tanınmış birçok farklı ürün ve servis sağlayıcısı firmada uzun yıllar boyu kurumsal çalışma tecrübesi edinmiş, alanında uzman profesyonellerin yanı sıra günümüz iş dünyasının dinamiklerine hızlı ayak uydurabilen, farklı branşlarda eğitim almış genç mühendislerin yer alması; nesiller arası ve disiplinler arası kurulan güçlü bağa işaret etmekte ve değişip dönüşen profesyonel dünyanın içerisinde artık elzem hale gelen çok yönlü bakış açısını sektöre sunmaktadır. NTECH, Türkiye’deki petrol ve enerji sektörüne dair geniş çaplı içgörüye sahip uzman çekirdek kadrosu dışında, sahada da kendini kanıtlamış yetkin ekiplerle çalışmakta, bu sayede yüksek müşteri memnuniyetini garantilemektedir.

Yönetim Kurulu

 

Dilruba Cünedioğlu

Genel Müdür
Mezuniyet: 2009
Lisans: Bilgisayar
Mühendisliği/BAU, İstanbul
MBA: Başkent Üniversitesi, Ankara
11 yıllık yönetim tecrübesi dilruba@ntechdrilling.com

Zehra Başokur
Operasyon Direktörü

Jeoloji Mühendisi, Ph.D.

Mail: zehra@ntechdrilling.com
Sektörün en iyi firmalarından birinde 20 yılı aşkın yöneticilik yapmış olmanın getirisiyle işletme finansmanı ve yönetmelikler hususlarında uzmandır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Jeoloji Mühendisliği lisans mezunudur. Ankara Üniversitesi’nde, yine kendi alanında yüksek lisans ve doktora yapmıştır.

Nihat Cünedioğlu
Yönetim Direktörü

Petrol ve Doğal Gaz Mühendisi

Mail: nihat@ntechdrilling.com
Sondaj matkabı uygulamaları özelinde saha mühendisliğinden başlayarak çeşitli mühendislik ve yönetim pozisyonlarına uzanan, yurtiçi ve yurtdışı 10 yılı aşkın çalışma tecrübesi bulunmaktadır. Sondaj operasyonları için matkap çözümleri, kara ve denizde saha incelemeleri, Türkiye’deki pazar istatistikleri üzerine çalışmaktadır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği lisans mezunudur.

misyon VE vizyon

NTECH; müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını anlayıp kalite-fiyat-operasyon verimliliği üçgeninde en ideal ve isabetli olan ürün ve hizmeti, her daim iş güvenliği çerçevesi içerisinde sunarak benzersiz bir müşteri deneyimi yaratmayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini merkeze alan bu misyon ile, matkabın formasyona değdiği ilk andan sondaj operasyonunun sonuna dek müşterimizin yanında olup uzun soluklu iş birlikleri tesis ederek temsil portföyümüzü genişletmek ve Türkiye sondaj, kuyu tamamlama ve üretim piyasasındaki tüm ihtiyaçlar için kaliteli alternatifler oluşturabilmek nihai hedefimizdir.

DEĞERLERİMİZ

NTECH’i petrol ve enerji piyasasının en çok aranan temsilcilerinden biri yapan; iş yapış usulünde istisnaya tabi olmayan dürüstlük, hem partnerler hem müşterilerle kurulan açık ve uzlaşmacı iletişim, intizamlı iş takibi, profesyonel çerçevede dakiklik ve sorumluluk bilinci, iş etiğine koşulsuz bağlılık ve iş birliği yapıyor olmanın getirdiği çalışma biçimine duyulan saygıdır. Saha operasyonları bazında ise, NTECH olarak, her daim, müşterilerimizin zamanında teslimat, ideal operasyon maliyetleri, kalite, dayanıklılık ve iş güvenliği beklentilerini ön planda tutarız.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve firma tanıtım dokümanımıza erişmek için lütfen aşağıdaki kutucuğa
e-posta adresinizi bırakınız. ​

    Kariyer

    Şu anda açık pozisyonumuz bulunmamaktadır. Gelecekteki iş ilanlarımızdan haberdar olmak ve genel başvuru için e-posta adresinizi ve CVnizi bize iletebilirsiniz.​

      Scroll to top